Energia i gaz

Pomożemy Ci obniżyć rachunki za energię i gaz w firmie.

Z naszej oferty skorzystało już ponad 10 000 przedsiębiorców.

Zmieniając taryfę dystrybucyjną, czy ofertę sprzedaży energii elektrycznej na bardziej dopasowaną do aktualnego profilu zużycia, pomożemy Ci obniżyć rachunki za energię i gaz w firmie. Doradzamy w dziedzinach związanych z dystrybucją, oraz zużyciem energii elektrycznej i gazu ziemnego. Polecamy wybór ofert w oparciu o aktualną sytuację na rynkach, aby Kupujący mieli świadomość, że współpraca z nami przyniesie im realną korzyść  finansową. Firmom które zdecydowały się na współpracę z nami oferujemy nie tylko  doradztwo techniczne w zakresie energetyki, ale również możliwości finansowania ich inwestycji.

ikona

ZMIENIMY DLA CIEBIE SPRZEDAWCĘ ENERGII I GAZU

DOSTAWCY ENERGII

Zmiana sprzedawcy nigdy nie była tak prosta jak teraz. Doświadczenie zdobyte przez naszych doradców w wielu Firmach Energetycznych, umożliwia nam przygotowanie dla Państwa optymalnych rozwiązań.

DOSTAWCY GAZU

Dzięki uwolnieniu rynku gazu w Polsce macie Państwo możliwość skorzystania z oferty wielu firm zajmujących się obrotem gazem ziemnym.

OZE

W wyniku zmian zachodzących na rynku energii elektrycznej chcemy zachęcić Państwa do korzystania z możliwości jakie daje korzystanie z rozwiązań OZE. Jest to obecnie najpopularniejsza forma obniżenia rachunków za zużywaną energię elektryczną czy tez gaz ziemny.

AUDYT ENERGETYCZNY

Obowiązkowy Audyt Energetyczny dla Waszej Firmy to już nie problem. Porównamy dla Was oferty oraz doświadczenie firm zajmujących się przygotowaniem Audytu dla Waszej Firmy.

AUDYT EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ

Audyt efektywności Energetycznej daje możliwość pozyskania dodatkowych środków z systemu wsparcia tzw. Białych Certyfikatów. Działania jakie podjęli Państwo aby zmniejszyć zużycie energii elektrycznej można policzyć aby pozyskać dodatkowe środki na rozwój swojej Firmy. My wiemy jak to zrobić.

KOMPENSACJA MOCY BIERNEJ

Szukacie Państwo rozwiązań które pozwolą Wam ograniczyć koszty związane z kompensacją mocy biernej? Można temu łatwo i szybko zaradzić. Nasi doradcy przygotują dla Państwa przybliżony koszt instalacji wraz z okresem w jakim zastosowanie rozwiązania się zwróci.

ikona

DLACZEGO WARTO?

1 szt.

Tyle ofert przeliczamy miesięcznie

1 MWh

Wartość porównywanych ofert miesięcznie

ikona

PORÓWNAJ OFERTY