Master Partner to dynamicznie rozwijająca się sieć niezależnych Doradców Biznesowych

Master Partner to dynamicznie rozwijająca się sieć niezależnych Doradców Biznesowych. Współpracujemy na bardzo dobrych warunkach z 64 najlepszymi firmami energetycznymi, leasingowymi, faktoringowymi, ubezpieczeniowymi, oraz bankami – dzięki temu mamy dostęp do najszerszej oferty produktów i usług dla jednoosobowych działalności gospodarczych, firm z segmentu MŚP i rolników.

Jesteśmy firmą niezależną, pracujemy w imieniu i na rzecz naszych Klientów. Od 2009 roku aktywnie poszukujemy na rynku i wprowadzamy do swojej oferty wysokiej jakości rozwiązania renomowanych instytucji, tworzymy również własne. Oferowane przez nas produkty umożliwiają Klientom generowanie oszczędności oraz realizację ich celów, zarówno tych krótko jak i długoterminowych.

NASZA MISJA

NASZ CEL

Żadna firma nie powinna stać w miejscu. Żeby przetrwać powinna się rozwijać. W Master Partner jesteśmy świadomi, jak czasochłonne i jak trudne dla przedsiębiorcy jest znalezienie właściwej, dopasowanej do indywidualnych potrzeb oferty. Analizujemy naszym klientom ich aktualne wydatki, badamy ich potrzeby i znajdujemy im nowe, optymalne rozwiązania. Umożliwiamy kompleksowe porównanie i nabycie produktów z wielu różnych kategorii, bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Wybieramy naszym Klientom bezpłatnie i skutecznie najkorzystniejsze oferty spełniające ich oczekiwania na rynku, dbając przy tym o optymalne rozwiązania podatkowe

Klienci cenią nas za skuteczność, rzetelność, fachowe doradztwo i wysoką jakość świadczonych usług

Leasing

Leasing jest drugim po kredytach, najczęściej wykorzystywanym przez naszych klientów źródłem finansowania.

FAKTORING

Dla firm, które mają grupę stałych odbiorców to doskonały sposób na pozyskanie środków obrotowych zamrożonych w należnościach handlowych.

KREDYTY

Nasi eksperci pomogą Państwu wybrać produkt najlepiej dopasowany do Państwa potrzeb.

UBEZPIECZENIA

Nasi eksperci opracowując dla Państwa indywidualny program ubezpieczeniowy kierują się Państwa potrzebami i specyfiką działalności.

ENERGIA I GAZ

Nasi klienci w całym kraju mają możliwość korzystania z rozwiązań, które nasi eksperci indywidualnie proponują zgodnie z aktualnymi trendami rynkowi i dopasowują do profilu działalności.