KREDYTY DLA FIRM

Zachowaj płynność w rozwoju firmy i skorzystaj z szerokiej oferty kredytowej!

Kredyty obrotowe, inwestycyjne i pożyczki bez zabezpieczeń do 1 miliona złotych.

Dzięki współpracy z wieloma bankami mamy najszerszą ofertę kredytów dla firm. Kredyty obrotowe, kredyty inwestycyjne oraz pożyczki bez zabezpieczeń nawet do 1 miliona złotych. Oferujemy kredyty dla spółek, kredyty dla firm jednoosobowych i osób pracujących w zawodach zaufania publicznego, takich jak: lekarze, prawnicy, notariusze, pielęgniarki, policjanci i wiele innych.

Znalezienie odpowiedniego kredytu dla firmy jest złożonym procesem. Choć sama procedura wygląda podobnie, jak przy produktach finansowych dla osób fizycznych, to jednak w przypadku firmy istotne są jeszcze takie kwestie jak długość funkcjonowania firmy na rynku, branża, jej perspektywy rozwoju i oczywiście sytuacja finansowa.

Odpowiednie instrumenty finansowe dla danego podmiotu gospodarczego dopasowujemy z szerokiej oferty banków. Przeprowadzimy przez proces kompletowania Podpowiemy, które instytucje mają uproszczone procedury i najszybciej podejmują decyzję o przyznaniu kredytu. Znajdziemy bank, który zaoferuje najlepszą ofertę oraz pomożemy w negocjacjach warunków umowy. Wskażemy rozwiązania, które pomogą obniżyć oprocentowanie kredytu.

ikona

SFINANSUJEMY DOWOLNE CELE TWOJEJ FIRMY

KREDYT OBROTOWY

Kredyt obrotowy to rozwiązanie dla firm aktywnie działających na rynku, którym potrzebne są środki aby zachować bieżącą płynność finansową. Wzrost obrotów firmy, przystąpienie do realizacji dużego kontraktu lub przejściowe zwiększone zapotrzebowanie na środki obrotowe to sytuacje, w których najlepiej skorzystać z kredytu obrotowego. Regulowanie bieżących zobowiązań i nagłe wydatki nie muszą być problemem. Środki z kredytu obrotowego w rachunku kredytowym możesz przeznaczyć na dowolny cel.

Nasi eksperci pomogą Państwu wybrać produkt najlepiej dopasowany do Państwa potrzeb. Przeprowadzą Was także przez proces kompletowania dokumentów. Podpowiedzą, które instytucje mają uproszczone procedury i najszybciej podejmują decyzje o przyznaniu kredytu. Znajdą dla Was bank, który zaoferuje najlepszą ofertę oraz pomogą w negocjacji warunków umowy. Wskażą również rozwiązania, które pomogą obniżyć marżę kredytu albo oprocentowanie.

KREDYT INWESTYCYJNY

Kredyt inwestycyjny to idealny produkt dla firm, którym potrzebne są środki do dalszego rozwoju. Szeroki wachlarz produktów zapewniających dodatkowe źródeł finansowania proponowanych przez Master Partner można przeznaczyć na finansowanie planów inwestycyjnych związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą lub rolniczą. Nasze rozwiązania pozwalają sfinansować projekty których celem jest odtworzenie, modernizacja lub powiększenie majątku trwałego.

Mamy produkty, których spłata może być rozłożona na wiele lat, co pozwala na pozyskanie nawet kosztownych środków trwałych przy stosunkowo niedużych bieżących obciążeniach firmy. Ta forma finansowania pomaga zachować płynność finansową przedsiębiorstwa, bo realizując zaplanowaną inwestycję nie musisz korzystać wyłącznie ze środków własnych.

Kredytem inwestycyjnym można sfinansować m.in.:

KREDYTY REFINANSOWE

Kredyt na Refinansowanie pozwala uwolnić środki własne wydatkowane na inwestycje w przedsiębiorstwie. Korzystając z tego rodzaju kredytu, firma pozyskuje fundusze na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej i dalsze inwestycje.

Kredytem możesz zrefinansować np.:

POŻYCZKA HIPOTECZNA

Rozwiązanie podobne do kredytu inwestycyjnego, różnica polega na tym że pożyczka może być przeznaczona na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością. Firma nie musi się rozliczać ze środków, które otrzymała. Zabezpieczenie oczywiście stanowi nieruchomość.

ikona

DLACZEGO WARTO?

1 szt

Tyle ofert przeliczamy
miesięcznie

1 mln

Wartość porównywanych ofert miesięcznie

1 %

Tyle procentowo oszczędzają średnio nasi Klienci

ikona

PORÓWNAJ OFERTY