LEASING SAMOCHoDÓW OSOBOWYCH I CIĘŻAROWYCH

maszyn, urządzeń i dowolnych środków trwałych.

Minimalna wpłata własna i uproszczone procedury.

Leasing samochodów osobowych i ciężarowych, maszyn, urządzeń i dowolnych środków trwałych to bardzo popularne rozwiązanie. Ale leasingiem możemy sfinansować także nieruchomości, motocykle, czy oprogramowanie. Możemy wynegocjować dla Twojej firmy najlepsze warunki w firmach leasingowych.

ikona

WYLEASINGUJEMY DLA CIEBIE CO TYLKO CHCESZ

LEASING RUCHOMOŚCI

Najprostsza i najszybsza forma finansowania inwestycji pozwalająca na korzystanie ze środka trwałego zakupionego przez leasingodawcę i oddanego w użytkowanie przedsiębiorcy w zamian za raty leasingowe.

LEASING NIERUCHOMOŚCI

Alternatywna w stosunku do kredytu forma finansowania zakupu lub budowy nieruchomości, pozwalająca na korzystanie z nieruchomości bez znaczącego uszczuplenia funduszy własnych. Przedmiotem leasingu mogą być zarówno nieruchomości własne (leasing zwrotny) jak i nieruchomości, które Korzystający chce nabyć od podmiotów trzecich, niepowiązanych.

LEASING OPERACYJNY

Firma leasingowa dokonuje odpisów amortyzacyjnych, pełna rata leasingowa (część kapitałowa i odsetkowa) jest zaliczana w koszty uzyskania przychodu, umowa na minimum 40% czasu amortyzacji środka trwałego, VAT naliczany z każdą ratą leasingową.

LEASING FINANSOWY

Przedmiot leasingu zaliczony do majątku leasingobiorcy i to on ma możliwość dokonania odpisów amortyzacyjnych, koszty uzyskania przychodów powiększone o amortyzację i część odsetkową raty leasingowej, brak minimalnego okresu trwania umowy, VAT płacony w całości wraz z pierwszą ratą leasingową.

POŻYCZKA LEASINGOWA

Pożyczka leasingowa to produkt finansowy podobny do kredytu, w którym stroną finansującą jest firma leasingowa a nie bank. Oferta skierowana jest do przedsiębiorców zwolnionych z podatku VAT, a także firm ubiegających się o dotacje unijne. Posiadamy specjalne oferty dla rolników nieprowadzących działalności gospodarczej, a którzy chcieliby sfinansować zakup niezbędnych maszyn czy urządzeń i skorzystać z dotacji.

NAJEM

Idealne rozwiązanie dla Firm, które cenią sobie jazdę nowym samochodem i nie chcą ponosić dużych kosztów. Klient płaci jedynie ratę za użytkowanie pojazdu, która zawiera już serwis, koszty związane z wymianą opon oraz ubezpieczenie. Rata może być nawet o połowę niższa w porównaniu do tradycyjnego leasingu.

ikona

CO MOŻNA WZIĄĆ W LEASING W MASTER PARTNER

Samochody osobowe i dostawcze

Motocykle i quady

Samochody ciężarowe i autobusy

Obrabiarki i centra obróbcze

Maszyny budowlane i robocze

Ciągniki i maszyny rolnicze

Meble i wyposażenie biura

Wózki widłowe i podnośniki

Linie produkcyjne

Plotery i maszyny drukarskie

Produkcja spożywcza i gastronomia

Nowe technologie

Komputery i oprogramowanie

Meble i sprzęt medyczny

ikona

DLACZEGO WARTO?

1 szt

Tyle ofert przeliczamy
miesięcznie

1 mln

Wartość porównywanych ofert miesięcznie

1 %

Tyle procentowo oszczędzają średnio nasi Klienci

ikona

PORÓWNAJ OFERTY